Sergejs Dvoreckijs – Psihologa konsultācijasKoučinga sesiju vadīšana. Koučings ir domāts enerģiskiem un lietišķiem darījumu cilvēkiem!

Šim personu domāšanas un domu trenēšanas apmācības veidam ir vairāki virzieni. Galvenie pamatvirzieni: dzīves koučings un biznesa koučings. Atbilstoši tam cilvēks izvirza sev mērķus, kuri prasa lielākas vai mazākas personīgās dzīves vai biznesa transformācijas (pārmaiņas).

Kas īsti ir koučings? Kāds neparasts aizjūras putns vai zvērs, kā nezinātāji sākotnēji varētu padomāt? Daudzus šis svešvārds var vienkārši atbaidīt. Tāpēc aicinu ieskatīties programmas saturā.

Galvenais koučinga mērķis treniņa sesiju gala rezultātā ir atbildēt uz jautājumu: “Kādi mēs gribam būt?” Tas ir svarīgi: ja cilvēks izpratīs to, kāds viņš grib būt, kāds potenciāls viņā slēpjas, viņš savu mērķi arī sasniegs! Parasti cilvēki visbiežāk nezina, uz ko viņi tiecas, kādi grib kļūt. Ikdienā mēs pat īsti neaizdomājamies par šiem jautājumiem. Betvēl Sokrātscita starpā teicis, kaikvienā cilvēkā jauir ielikta viņa patiesība, tikainepieciešamsto atrast. Savukārt psihologsViktors Frankls, kurš izgājis caurifašistukoncentrācijasnometnei, teicis: “Patiesībunaviespējams izgudrot, to nepieciešams atrast.” Citiemvārdiemsakot, cilvēkā jauirielikti pamati kautkamlabākamir tikaijātiekskaidrībā un tas jāizprot. Koučings seko Sokrāta pēdāsunaicina: “Cilvēk, izzinipatssevi!” Ikvienā cilvēkā slēpjas lielsspēksuniespēju potenciāls!

Citiem vārdiem sakot, koučings nozīmē virzīšanos ātrā tempā uz izvirzīto mērķi, jaunas attiecību sistēmas izveidi, pārmaiņas un transformāciju. Tas nozīmē jaunu dzīvi!

Klasiskā izpratnē pieņemta 10 nodarbības ilga sadarbība, kas tiek savlaicīgi apmaksāta kā abonements pēc pirmās nodarbības un līguma noslēgšanas. Iespējami arī cita veida risinājumi, katru nodarbību apmaksājot atsevišķi. Pirmajānodarbībā tiek izstrādāts pašreizējās realitātes un vēlamā mērķa redzējums, tiek izstrādāti pirmie soļi mērķa sasniegšanai.

Pierakstieties!

Cena: viena nodarbība (50-60 min.)  25 Eur.