Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Kompleksi un psihe. 2.d.


Dzīve nekad nemēdz būt taisnīga. Vairumam no mums tā laikam ir labāk.
Oskars Vailds

Tātad, par kompleksu var nosaukt zināmu sāpīgu “punktu”, kas atrodas zemapziņā un neizpaužas līdz brīdim, kamēr tas netiek aizskarts.

Tiešām, ja labi sevī parakāties, vēl jo vairāk atcerēties bērnības gadus, var saskatīt gana daudz reālu un iedomātu kompleksu, kas mums traucēja, bet daži no tiem pastāvīgi izpaužas visā dzīves laikā.
Bessoznatelnoe
Katrs no mums, neatkarīgi no vecuma un veselības stāvokļa, no sava izskata un sociālā statusa, nes sevī nepiepildītas vēlmes, nerealizētus sapņus, kā arī tieksmes, par kurām reizēm mēdz būt kauns atzīties pat pašam sev.
Bet tagad pamēģiniet iedomāties, cik daudz no iepriekš uzskaitīta slēpjas jūsos, un kā tas laiku pa laikam izraujas no neapzinātā mūsu apziņā un rada trauksmes sajūtu un nepārliecinātību par sevi.

Vairums cilvēku vienkārši nevar atļauties, lai nepilnvērtības sajūta izpaustos, un tāpēc visiem spēkiem cenšas pārvarēt savas vājības un bailes, bet, ja nesanāk pārvarēt, tad vismaz pārliecināt sevi un apkārtējos par tādu neesamību.
Nashi kompleksy
Tā ir iekārtota cilvēka psihe, bet, kad mums ir labi, mēs nedomājam par to, kāpēc tā ir. Taču, kad mums kļūst slikti, mēs parasti cenšamies atrast vainīgo. Reizēm mēs vainojam paši sevi, citreiz meklējam vainīgos un iemeslu ārpusē.

Mēs vainojam likteni, apstākļu sakritību, dabu, dzimšanas datumu, savu izskatu un tā tālāk.

Tā nu ir ierīkota cilvēka psihe, ka viņš neapzinās savu nepatikšanu vai radušos konfliktu patiesos iemeslus. Un nekā nevēlas pieņemt tos uz sava rēķina, jo tie, reālie iemesli, var izjaukt viņa “ES” tēlu un būtiski ietekmēt sevis paša uztveri.

Izprast un atbalstīt savu “ES”, tikt skaidrībā ar faktiskiem savu nepatikšanu iemesliem jums palīdzēs labs psihologs.

Izmantojiet šo padomu!

Turpinājums sekos.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!