Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Slikts garastāvoklis

Slikts garastāvoklis

Slikts garastāvoklis iestājas, ja cilvēks uztver un redz apkārtējo pasauli no negatīvās puses. Viņam sāk šķist, ka visi, arī radinieki, viņu nesaprot un nenovērtē, vai vēl ļaunāk — grib nodarīt kaitējumu. Sākas strīdi, pretenzijas. Pasliktinās cilvēka psiholoģiskais, bet pēc tam arī fiziskais stāvoklis. Emocionālais fons piepildās ar aizkaitinājumu attiecībā pret visu, un tas vēl vairāk nomāc.
Nastoenie7
Ja slikts garastāvoklis turpinās gana ilgi, tad iespējama depresijas iestāšanās. Tas jau draud ar nopietnām psihes izmaiņām, aizraušanos ar alkoholu, narkotikām utt. Ja rodas depresija, uzreiz ir jāvēršas pie laba psihologa, jo šāds stāvoklis var novest pie ieilgušiem psiholoģiskiem traucējumiem, bet pēc tam arī pie dzīves pozīcijas pasliktināšanās.

Drūms garastāvoklis – tā ir kurla siena starp mums un ar pārēju pasauli.

Wilhelm Fischer

Slikts garastāvoklis sevī slēpj vēl vienu apdraudējumu. Šādā stāvoklī nevar pieņemt nekādus svarīgus lēmumus. Tos visdrīzāk noteiks aizkaitinājums un psihes nomāktais stāvoklis, un tāpēc tie būs nepareizi, tādi, kas spēj novest pie vēl sliktāka rezultāta. No sākuma atgūstiet labo garastāvokli, paskatieties uz pasauli bez aizspriedumiem, un uz priekšu, pieņemiet lēmumus, kontaktējieties un iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem.

Tātad, labs garastāvoklis ir prieks, spēku pacēlums, atklātums. Slikts garastāvoklis nozīmē skumjas, enerģijas panīkumu, noslēgtību.

Tad bezemociju garastāvoklis – jaudīga enerģija, mierīga uzvedība un pilnīgs emociju trūkums. Šāds stāvoklis ir raksturīgs spēcīgam raksturam. Cilvēkiem, kuri spēj vadīt savas emocijas līdz tādai pakāpei, ka no malas nav iespējams pateikt, kād90b89d9639cfs ir cilvēka garastāvoklis. Viņi reti smaida, un arī tad tikai ar lūpām. Viņus nevar redzēt noskumušus vai bēdīgus. Viņi ir paši sevī. Un vien viņu acīs reizēm redzams kaut kas, knapi saskatāms, un nevar saprast, kas tas bija – prieks, skumjas vai vienaldzība.

Atgādināšu. Labs garastāvoklis – cilvēka dabisks stāvoklis.

Un tāpēc, kā teica Horācijs: “Valdi pār savu garastāvokli, savādāk, ja tas nepakļaujas, tas valda pār tevi”.

Nesanāk? Tas nekas! Vērsieties pie laba psihologa un jums kļūs skaidrs, ko darīt, un kas ir vainīgs.

Būt labā noskaņojumā – nodarīt mocību savējiem skauģiem.

Diogēns no Sinopes

Vadieties pēc vārdiem: “Visur un vienmēr – gribu, varu un darīšu!”.

Veiksmi!


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!