Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Labs garastāvoklis

Kādi ir laba vai slikta garastāvokļa iemesli

Labs garastāvoklis

Pirmkārt, apskatīsim, kādi mēdz būt garastāvokļa veidi. Pavisam to ir trīs: labs, slikts un bezemociju. Jā, jā. Tieši garastāvoklis, kura gadījumā cilvēks neizrāda laba vai slikta garastāvokļa ārējās pazīmes, nepauž emocijas.
Nastroenie5
Ir jāatceras, ka mūsu garastāvoklis ir mūsu emocionālā stāvokļa atspulgs, tā teikt, mūsu emocionālais fons.
Ja jūsu dzīvē viss ir labi, ja jums nav gaidāmas nepatikšanas tuvākajā laikā, tad jums būtu jābūt labam garastāvoklim. Tiešām, nav iemeslu skumjām, nav vērojamas lielas, neatrisināmas problēmas un esat diezgan pārliecināts par savu rīcību un darbībām.

Var teikt, ka labs garastāvoklis faktiski ir vesela cilvēka dabisks stāvoklis. Un ir ļoti svarīgi prast uzturēt sevī šo labā garastāvokļa emocionālo fonu. Un tas nav tik sarežģīti, kā varētu šķist. Pietiek ar to, ka protat pārslēgt savas domas no problēmām uz kaut ko pozitīvu. Jādomā nevis par to , kas slikts var notikt jūsu dzīvē vai ir noticis pirms tam, bet jānoskaņo sevi uz spēju pārvarēt jebkādas nepatikšanas vai neražas. Jārīkojas, jāpārvar problēmas, neļaujot sev vai kādam citam sabojāt savu emocionālo fonu.
Nastroenie6
Ir jāizstrādā ieradums skatīties uz pasauli tikai pozitīvā gaismā. Jāsaskata viss labais apkārt, bet negatīvais jāuztver kā dzīves bezalternatīvu papildinājums. Jāattiecas pret problēmām kā pret neizbēgamiem šķēršļiem ceļā, kas trenē smadzenes un attīsta apkārtējās pasaules emocionālo uztveri.

Ir lielisks nezināma autora teiciens: “Domājiet tikai par labo, strādājiet tikai labajam un sagaidiet tikai labāko!”

Vai kā savulaik teica Marks Aurēlijs: “Kad apstākļu ietekmē tiek traucēts garīgais līdzsvars, pēc iespējas ātrāk atjauno savaldību un nepaliec pārāk ilgi nomāktā stāvoklī, savādāk tev vairs nekādā veidā nevarēs palīdzēt.
Ieradums atjaunot harmoniju pilnveidos tevi”.

Neviens taču nevajag tev nenieka!
Tu svētkus gribi?
Izdomājiet viņu!

Nesanāk? Labs psihologs nāks palīgā!

Un nekad nenokariet degunu!

Turpinājums sekos.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!