Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Kas ir trauksme, un kā no tās tikt vaļā. 3.d.

Trenējiet savas smadzenes

Saprotams, ka pilnībā atbrīvoties no trauksmes sajūtas nav iespējams, un nav arī vajadzīgs. Tā ir nepieciešama cilvēkam dažādās dzīves situācijās. Bet, kad tas pārtop par murgu un traucē dzīvot, tad psihologiem ir daudz padomu, kas palīdz ar to tikt galā.Trevoga

1. Ja jūs ir pārņēmusi trauksmes sajūta, necīnieties ar to vienatnē. Meklējiet palīdzību un padomu pie tuviniekiem, draugiem, vai vērsieties pie laba psihologa. Atbalsts no malas palīdzēs samazināt sajūtu saspringumu, bet uzmundrinājums vai uzslava ļaus paraudzīties uz situāciju no citas puses.

2. Ievirziet savas darbības un domas citā gultnē. Reizēm trauksme rodas uzkrājušās nervu sasprindzinājuma rezultātā. Pārslēdzieties uz citām nodarbēm, piemēram, sportu vai veltiet laiku hobijam, mākslai utt. Novērsiet savu uzmanību.

3. Sevis nomierināšanai izvēlieties to trauksmes mazināšanas metodi, kas jums ir vairāk piemērota. Pārskatiet dažādus variantus, reizēm tas vai cits paņēmiens palīdz vienā situācijā, bet pilnīgi neder citā. Jo vairāk jums ir metožu, jo plašāka kļūst jūsu domāšana.
Draudzenes un draugi
4. Apspiediet sevī nepārliecinātības par sevi sajūtu, paaugstinot savu pašvērtējumu. Psihologi pamatoti apgalvo, ka pastāv tieša saikne starp savu pašvērtējumu un trauksmainību.
Jo zemāks pašvērtējums, jo augstāka trauksmainība. Nepārliecinātība par sevi rada pastāvīgu nemieru, ko izraisa domas par savu muļķību, nespēju, vājumu un neglītumu. Celiet savu pašvērtējumu ar autotreiningiem, piemēram (“es esmu visskaistākā, valdzinošākā, pievilcīgākā, drosmīgākā un uzstājīgākā…” vai “es esmu visstiprākais, pievilcīgākais, drosmīgākais un uzstājīgākais, man viss lieliski sanāk un…”).

5. Nekautrējieties vērsties pie labiem psihologiem, viņu palīdzība var izrādīties ļoti rezultatīva jebkādās dzīves situācijās.
Un, visbeidzot, trenējiet savas smadzenes, tas ļaus jums līdzsvarot savu psihi un palūkoties uz dzīvi no pozitīvās puses, vienmēr paliekot mierīgam un pašpārliecinātam.

Vēlu veiksmi!

Labam garastāvoklim


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!