Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Māksla būt sievai. 5. d.

Laiks kļūt pieaugušam un pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir

Pat uz mirkli neaizmirstiet, ka laimīga laulība, laimīga ģimene – tas vienmēr prasa darbu, kas vērsts uz labklājību.
Atmetiet jebkādus centienus mainīt savu vīru, izmantojot uzbrukumus un kritiku. Ticiet man, mainīt vīru var tikai ar mīlestību, bet uzbrukumi un kritika izsauks tikai naidīgumu, bet vai jums tas ir vajadzīgs?
zz2
Nekad neuzņemieties “cietējas” lomu, un jo īpaši tieciet vaļā no “princeses slimības”.
Daudzi bērnībā un jaunībā izslimo šo, tā teikt, “slimību”, kas izpaužas tajā, ka meitene ir pārliecināta par savu unikalitāti, ka viņa nav tāda kā visi. Jā, mēs visi esam unikāli, bet tas ir pavisam kas cits.

Ja jūs daudz prasāt no vīra, bet tad, kad nesanāk pēc jūsu prāta, kļūstat aizkaitināta. Turklāt, ja sev tērējat ļoti daudz naudas, izvirzāt vīram ultimātus vai cenšaties ar viņu manipulēt, tad šis netikums jūs vada, jūs esat “slima”.
Jūs pastāvīgi prasāt, lai visi jūsmotu par jums, vēlaties uzslavas un slavu? Kļūstat neapmierināta, ja neviens nesaprot, cik īpaša jūs esat?

Наберитесь терпения
Apstājieties. Laiks kļūt pieaugušai un pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir. Var būt, ka mammai un tētim jūs bijāt īpaša, un arī tikai bērnībā. Mēs visi, ikviens no mums – ir unikāls. Nevienam no mums nav tiesību būt “pārāk īpašam”. Tās ir bērnības paliekas, tieciet no tā vaļā.
Un vēl, kļūstiet pacietīgāka.

Bieži vien vēlēšanās apprecēties, dzemdēt bērnus un radīt ģimenisku mājīgumu savā mājā neļauj sievietei saskatīt sava mīļotā trūkumus. Un tas noved pie tā, ka nākas labot daudzas kļūdas ģimenes dzīvē, izmantojot pacietību un mīlestību. Tieši mīlestība un pacietība vairumā gadījumu ļauj izveidot laimīgu ģimeni.

Mīliet savu vīru Māksla būt sievai nozīmē, ka jūs esat mīļākā un sieva, māte un māsa, bet visupirms uzticams draugs.

Esiet pacietīgi un laimīgi mīlestībā.

Labs piemērs:


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!