Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Māksla būt sievai. 2.d.

Laimīga laulība vienmēr nozīmē darbu

Ir jāsaprot un labi jāapdomā to, ka laulība, vēl jo vairāk laulāto attiecības, ir vissarežģītākā savstarpējo attiecību sistēma starp vīrieti un sievieti. Tāpēc, lai izveidotu īstu ģimeni, būs nepieciešamas lielas pūles, un visu dzīvi jāpauž liela pacietība un taktiskums attiecībā vienam pret otru. Īpaši pirmajos trīs laulības dzīves gados. Ņemiet vērā, ka, lai arī kādas grūtības un vilšanās nerastos, nevajag visu pamest un meklēt citu “ideālo pāri”. Ideālo pāru nav. Tā ir visizplatītākā kļūda. Ja jau esat izdarījusi savu izvēli, tad cīnieties par to. Pilnīgi iespējams, ka citi “varianti” būs vēl sliktāki.

Ieskatieties ciešāk savā vīrā, izziniet viņa vajadzības un pacentieties tās apmierināt. Varbūt jūsu priekšstati par to, kā labāk izpatikt savam vīram, ir kļūdaini? Ir jāsaprot, ka katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams, katram ir sava izpratne par kopdzīvi un tikai viņam piemītošas ekspektācijas.

Visi zina patiesību par to, ka ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Bet tas ir tikai viens no ceļiem. Daudziem vīriešiem patīk uzslavas vārdi, atzinība un atbalsts, ko izsaka mīļotā sieva. Citiem patīk, ja mājās ir kārtība un tīrība, un jūs, radot mājīguma sajūtu savās mājās, iegūstat viņa sirdi. Bet, iespējams, jūsu vīrs vēlas, lai jums būtu kopīgi hobiji un aizraušanās.

Pēc tam, kad uzzināsiet, ko sagaida jūsu vīrs, viņa individuālās vajadzības, jūs, tās apmierinot, iekarosiet sava izredzētā sirdi. Un, ja no sākuma neizdodas apmierināt visas jūsu vīra vajadzības, nevajag bēdāties, viss nāk ar laiku. Vajag tikai tiekties uz to.

Turpinājums sekos.

Iekarojiet sava vīra sirdi:


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!