Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Kā nezaudēt vīru. 5.d.

Spēks vājumā

Un vēl. Vīriešiem ir vajadzība rūpēties par sievieti, dodiet viņam tādu iespēju, izrādiet vājumu, parādiet vajadzību pēc viņa atbalsta, pēc viņa palīdzības jums. Nerādiet vīram, ka esat patstāvīga un pašpietiekama, jūs viņu atgrūdīsiet. Tieši otrādi, ar visu savu izskatu un uzvedību rādiet, ka jūs no viņa esat atkarīga, ka viņš jums ir nepieciešams.
zc2

Rādiet viņam un apkārtējiem, ka jūsu vīrs ir vīrietis, kurš priekš jums ir vislabākais no visiem. Runājiet par viņu ar lielu cieņu, kā viņa klātbūtnē, tā arī viņam klāt neesot. Tas jums nesagādās nekādas grūtības, bet to ļoti novērtēs citi, jo īpaši jūsu vīrs. Šādi rīkojoties attiecībā pret vīru, jums nenāksies aizdomāties par to, kā likt viņam jūsos iemīlēties no jauna. Viņš būs jūsos iemīlējies, viņš jūs cienīs visu jūsu dzīvi, viņš būs pārliecināts, ka par jums nevar būt labāka neviena cita sieviete.

Dažu sievu lielākā kļūda – tēlot no sevis upuri, vainojot vīru visos reālos un izdomātos grēkos. Jūs pati savām rokām pārvēršat ģimenes pavardu par elles katlu! Padomājiet. Cik ilgi viņš to izturēs?

Iedomājieties laikus tālā senatnē. Jūsu “mednieks” ir veicis tālu ceļu no mājām, un viņam uzsmaidīja veiksme – viņš dabūja ēdienu, “uzveica mamutu”. Pārvarot tālo ceļu, viņš “nosala ceļā” un “iegāja pasildīties pie sveša pavarda”. Sasildījies un padalījies ar daļu medījuma, viņš steigsies uz mājām, pie “sava ģimenes pavarda”, pie jums. Vai ir vērts pārāk prasīgi attiekties pret to un vainot viņu par to, ka viņš «pa ceļam ieskrēja sasildīties», viņš taču gāja un atnāca pie jums, galu galā.zhc3

Atnāca, un ko viņš redz? Pie viņa «ģimenes pavarda sildās» cits vīrietis, viņam vietas nav, par viņu nepriecājas. Vai viņš “cīnīsies par pavardu” vai dosies meklēt citu “pavarda sargātāju”?

Mīļās sievietes! Pievērsiet uzmanību, ka es pateicu “mīļās sievietes”, un jums tas bija patīkami. Neaizmirstiet reizēm pateikt “mīļais vīrs”, jo jūs viņu mīlat, tad kāpēc gan viņam par to neatgādināt, kā arī sev pašai par savām jūtām. Tas jūs padarīs vēl tuvākus, bet jūsu vīrs būs patīkami pārsteigts un jums pateicīgs. Viņš jūs mīlēs, novērtēs un uzskatīs par vislabāko sievieti, uzcels jūs uz pjedestāla, kas jūsu sāncensēm nebūs sasniedzams.

Taču tas viss ir pieejams un iespējams, ja vien viņš nav pavisam pārstājis jūs mīlēt. Ja viņš tikai sāk iet prom!
Lai veicas!

Pie “viņa mājas pavarda sildās” cits vīrietis:


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!