Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Kā nezaudēt vīru. 4.d.

Sievietes gudrība

Turpināsim. Gudra sieviete lieliski apzinās, ka ir tikai viens spogulis, kas pa īstam atspoguļo sievietes burvīgumu – tās ir vīrieša acis, kurš sajūsminās par viņu.
och1

Ja tā padomā, šķiet, ka mīļākās priekšrocība ir tajā, ka viņai ir laiks un iespēja sagatavoties, sakārtot savu izskatu atbilstoša veidā uz vīrieša atnākšanas brīdi. Viņš nāk un iet, viņu neuztrauc sadzīviskas problēmas un viss ar tām saistītais. Bet varbūt viņš tieši dodas prom no sievas un mājas tās sasodītās sadzīves dēļ?

Un šeit, laikam, slēpjas vēl viena svarīga gudras sievas priekšrocība – tas ir mājas pavards. Vieta, kur var atpūsties no ikdienas rūpēm, kur ir silti un mājīgi, kur vienmēr garšīgi baro, kur sanāk paši tuvākie un kur rūpes vienam par otru ļauj pa īstam atslābināties, atpūsties kā garīgi, tā arī fiziski. Ja vīrietim ir tāda aizmugure, tāda teritorija, kur viņš jūtas vajadzīgs un gaidīts, kur viņu apbrīno un gaida, tad viņš vienmēr centīsies pēc iespējas ātrāk atgriezties pie šā mājas pavarda.

och2
Izrādās, ka vīrietim nemaz tik daudz nevajag – mājas, mājīgumu, kur viņu sagaida kopta un maiga sieva, kas garšīgi pabaros. Pēc tam var arī pastāstīt viņam par savām rūpēm un neuzbāzīgi paust savas pretenzijas. Ar paēdušu vēderu, aprūpēts, viņš ar prieku jūsu labā paveiks daudz ko, ļoti daudz.

Kāds varētu teikt, kāpēc vīram ir jāveltī tik daudz uzmanības? Atbildēšu. Emancipācija ir radusies vien nedaudz vairāk kā pirms simts gadiem. Lai arī kāda tā būtu, civilizācija ir vairākas tūkstošgades sena. Bet cilvēku dzimums pastāv simtiem tūkstošgades, tas nozīmē, ka pirmatnīgos apstākļos cilvēki dzīvoja ļoti ilgi.

Mums gēnu līmenī ir ielikti pamati – vīrietis apgādnieks, bet sieviete – ģimenes pavarda sargātāja. Tajos senajos laikos sieva bija atbildīga par uguns saglabāšanu, viņa nedrīkstēja ļaut tai nodzist, jo iegūt uguni tajos laikos nebija vienkārši. Bet bez uguns būs auksti, kā arī ēdiens būs jāēd jēls. Nesaglabāta uguns mājas pavardā tika uzskatīta par lielu kaunu – sieva neizpildīja savus pienākumus, ir nespējīga.

Tāpēc radiet mājas, ģimenes pavardu, sargiet to, un tad vīrs, gluži kā naktstauriņš uz liesmu, vienmēr pie tā tieksies, tieksies pie jums.

Aizliedzu skumt, aizliedzu nīkt
Mūžīgi vaidēt un īgt –
Tā turpināt nevar.
Smaidiet, esiet draudzīgi, tuvajiem dāvājiet prieku!
Lai pozitīva jums nedēļa, DRAUGI!


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!