Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Kā nezaudēt vīru. 3.d.

Par sievišķību

Lielākā daļa vīriešu apgalvo, ka sievietei ir jābūt sievišķīgai. Tomēr sievišķības jēdziens katram vīrietim ir savs. Atcerieties, ka kaut kad – iepazīšanās un aplidošanas periodā, jūsu vīrs izvēlējās tieši jūs. Tātad, viņš izcēla jūs no daudzu citu vidus, ieraudzīja kaut ko, kas piemīt tieši jums, kas viņu piesaistīja. Pacentieties atcerēties un izanalizēt tos laikus. Pacentieties izdarīt tā, lai viņš pēkšņi atskārstu, ka tā pa īstam jūs nemaz nepazīst, lai viņš justos pārsteigts un sāktu jūs iepazīt no jauna. Lai viņš pateiktu: “Ak Dievs, kāds gan es esmu muļķis. Tikai tagad es sapratu, ka šajā grāmatā esmu palaidis garām pašas interesantākās lappuses”.
rus_girl_1

Nav svarīgi, vai jūsu sāncense ir jaunāka vai vecāka par jums, vairāk vai mazāk skaista salīdzinājumā ar jums, viņam visdrīzāk ir svarīgs attiecību jaunums un svaigi iespaidi. Viņa piesaista viņu ar kaut ko citu, kaut kā savādāk.

Gudra sieva ievēro likumu, ka laiku pa laikam ir jāmaina savs tēls, jāmaina uzvedība, tādējādi parādot vīram citu sava “Es” šķautni. Un tas nostrādā, pateicoties pārsteiguma efektam, mudinot vīru kārtējo reizi izrādīt interesi par savu sievu tieši tā, kā cilvēki katru gadu pauž interesi par dabas atmodu, par pavasara ziedu svētkiem.

Ir vēl viena svarīga detaļa sievietes izskatā, dzīvojot ģimenes dzīvi. Iedomājieties ainu, ka jūs atgriežaties mājās. Jūs sagaida būtne, kas ir apķēpājusies ar kaut ko nesaprotamu, visa seja aplīmēta ar gurķu šķēlītēm, mati stāv gaisā tā, ir kā mājā būtu plosījusies vētra. Pirmā mirklī jums sāk ļimt ceļi, pēc tam jūs ķeraties pēc validola un tikai pēc brīža, kad esat nomierinājusies, jūs atpazīstat savu vīru. Izrādās, ka viņš ir nolēmis ķerties pie sava izskata.
соп2

Es, protams, pārspīlēju, reti kurš vīrietis nodarbosies ar tādām blēņām, turklāt vēl sievai redzot. Kāpēc tad dažas sievas uzskata, ka vīram ir jāredz sieva katru dienu ruļļos, ar krēmu vai masku uz sejas. Kāpēc būtu jāredz “sievietes skaistuma virtuve”.

Vēlaties vienmēr un visur būt skaista un neatvairāma? Tad esiet tāda! Tikai nešokējiet vīru, arī viņam vienmēr ir jāredz jūs skaistu, koptu un kārtīgi saģērbtu. Bet, ja ir nepieciešams uzlikt masku, uztīt ruļļus utt., aizejiet uz citu istabu, neļaujiet tur iet, kamēr nebūsit sevi sakārtojusi un ieguvusi savu pa īstam satriecošo izskatu. Tādējādi jūs saglabāsit jūsu skaistuma noslēpumainību, iemācīsit, lai vīrs pacietīgi gaida jūsu “brīnumaino atjaunošanos”.

Vēl Ovīdijs senatnē teica – vīrietim ir jāredz tikai tas, kā sieviete ķemmē savus biezos, garos matus.

Turpinājums sekos.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!