Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Kā nezaudēt vīru. 2.d.

Sievas izlēmība

Mēdz būt varianti, kad jūs skaidri zināt, kas mēģina “aizvilt” jūsu vīru. Tā var būt jūsu draudzene vai tuva paziņa. Mēdz būt arī tā. Visādi mēdz gadīties! Tikai tā vietā, lai noteiktu viņas uzvedību, padomājiet, vai tā nebijāt jūs, kas saveda viņus kopā. Vai jūs neradījāt viņiem visus apstākļus, lai viņi varētu tikties un pēc tam arī piekrāpt?

соп1
Jebkurā gadījumā, vai jūs zināt, kas ir jūsu sāncense, vai nē, pirmkārt ir jāatbild uz galveno jautājumu – vai jums ir dārgs cilvēks, kurš tiek dēvēts par jūsu vīru? No jūsu lēmuma būs atkarīgs, vai ir vērts par viņu cīnīties, vai varbūt labāk palaist viņu, lai dodas brīvajā peldējumā? Vai viņš ir to pūliņu, tās cīņas vērts, kuru jums nāksies izcīnīt, izrādot lielu iecietību un zināmu izturības devu? Tas jāizlemj jums!

Bet, ja jūs pieņemsit lēmumu cīnīties, tad jums ir jāsaprot, jāpieņem un “jāiekaļ” sevī vissvarīgākais noteikums – jums nāksies cīnīties pašai ar sevi! Jums ar visu savu uzvedību ir jāpierāda vīram, ka esat labākā no sievietēm, labāka par jebkuru citu.

х3
Bez šaubām, tas ir grūti. Īpaši sākumā. Un kurš teica, ka būs viegli? Jūs taču cīnāties par galveno balvu – savu vīru. Ja viņš ir tā vērts.

Neatkarīgi no tā, vai jūs pazīstat savu sāncensi, vai tikai nojaušat, kas viņa ir, nekādā gadījumā nedrīkst teikt ko sliktu par viņu. Šie vārdi vairāk kaitēs jums, nevis viņai. Esat pārāka par to, esat labāka. Jūs cīnāties nevis ar viņu, jūs gūstat uzvaru pār sevi, padarāt sevi labāku.

Pavērojiet ciešāk savu sāncensi, pacentieties saprast, ar ko viņa piesaista jūsu vīru, ar ko viņa ir labāka par jums, un pacentieties mainīt sevi. Tas ir jādara, protams, iespēju robežās. Un nekrītiet panikā, ja viņa ir daudz jaunāka par jums. Atcerieties, ka vecums nav galvenais.

Par labu piemēru var kalpot operete “Sikspārnis”. 1979. gada filmā, kas uzņemta kinostudijā “Lenfilm”, to lieliski parāda izcilie aktieri.

Turpinājums sekos.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!