Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Kā nezaudēt vīru. 1.d.

Sievietes maldi

Mīļās sievietes, lūdzu nerājiet mani par jūsu noslēpumu atklāšanu, jo īpaši par pamācībām, kas var jūs aizskart šajā rakstā.
соп8
Sākšu ar to, ka lielākā daļa sieviešu līdz galam neizprot brīdi, kad vīrs sāk iet prom no viņas. Bet atšķirība ir tajā, ka viņš iet prom nevis tad, kad ir sakravājis koferus, bet gan daudz agrāk. Šeit vēlos veikt nelielu atkāpi. Ir daudz vienkāršāk un daudz vieglāk saglabāt vīru, kad sajutīsit, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, nekā atgriezt viņu ģimenē, kad viņš jau ir faktiski aizgājis.

Šāda aiziešana nozīmē, ka viņš jau ir pārvarējis šaubas un svārstīšanos, kas viņam bija, viņš jau ir izlēmis un sadedzinājis aiz sevis tiltus, viņš nevēlas un baidās no atgriešanās pie iepriekšējās dzīves. Viņš ir aizgājis!

Vēlreiz atkārtošu, ka ir jāceļ trauksme un jāsaglabā ģimene brīdī, tiklīdz sajutīsit izmaiņas viņa uzvedībā. Viņš ir sācis kaut kur aizkavēties vakaros, nesteidzas mājās? Pirmais zvaniņš. Briesmas! Nenakšņoja mājās? Otrais zvans, jau skaļāks! Trauksme! Ir rūpīgi jāparaugās apkārt, iespējams, ir uzradusies cita sieviete.
соп2
Un, ja tas tā ir, pat, ja nav pilnīgas pārliecības, tad ir jārīkojas, kamēr nav kļuvis par vēlu. Ir jārīkojas. Bet kā? Padomāsim kopā! Sarīkot skandālu, izrādīt emocijas? Nepalīdzēs. Ne pie kā laba tas nenovedīs. Ja nu vienīgi kļūs par banālu jūsu greizsirdības scēnu? Tas nav vajadzīgs! Šāda pieeja var tikai paātrināt šķiršanos, ņemot vērā, ka daži vīrieši ar grūtībām saņemas, lai pateiktu par aiziešanu, un jūs tikai pamudināsit viņu uz šo soli.

Tāpat ir bezjēdzīgi un bīstami mēģināt noskaidrot, kas tad ir tā “cita sieviete”. Jūs varat nokļūt divdomīgā situācijā, pazemot sevi vīra acīs un galīgi zaudēt viņa cieņu. Vai esat gatava, paužot pilnīgu neuzticēšanos, pārbaudīt viņa kabatas, meklēt mobilajā telefonā aizdomīgus numurus, izsekot viņu? Un ja arī jums izdosies kaut kāda veidā uzzināt, kas viņa ir, ko jums tas dos? Jūs sarīkosit skandālu un pilnībā izrādīsit savu greizsirdību? Mēs iepriekš jau apspriedām šādu variantu – jūs pavisam sagrausit situāciju, viņš aizies un nekad jums to nepiedos.

Turpinājums sekos.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!