Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Mīlestība un sadzīve

Vārds “sadzīve” – it kā vienkāršs, taču tas spēj ļoti ietekmēt likteni. Daudzi jaunieši, apzinoties garīgās un fiziskās nevīžības saziņā un sadzīvē nozīmi, rūpīgi, atbilstoši audzināšanai, seko savai uzvedībai.

Mīlestība un sadzīve
Kontaktēšanās pirms laulībām. Potenciālais līgavainis vai līgava dodas uz randiņu kārtīgi un labi apģērbti, īpašu uzmanību veltot kā savam izskatam, tā arī savai uzvedībai. Protams, ir jāpiesaista sev apkārtējo uzvedība. Jāveltī pūles un laiks. Skaistums prasa upurus.

Pēc kāzām. Viņi ir vīrs un sieva. Un te notiek dīvainas metamorfozes. Īpaši brīvdienu rītos, kad nekur nav jāsteidzas. Ja sievas nevīžīgo izskatu, izspūrušos matus, neskūto vīru vēl kaut kā var saprast, tad izmaiņas saziņā…
Reizēm kaut kādu iemeslu dēļ pazūd maigie vārdi, izzūd vēlēšanās pieskarties. No kaut kurienes uzrodas rupjība, reizēm aizskaroši izteikumi, vai arī uz ilgu laiku pārtrūkst savstarpējā saziņa.

Kas tas ir? Audzināšanas sekas, vienaldzība vai rupjība un nicinājums? Ir grūti atbildēt vispārināti. Katrā gadījumā var būt savi iemesli. Bet! Der atcerēties šādu viedu teicienu: “Vīrieši mīl ar acīm, bet sievietes – ar ausīm”.
Nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst, ka sievietei visu laiku ir nepieciešami mīlestības apliecinājuma vārdi, maigi apbrīnas vārdi. Tāda ir sievietes daba, viņas psiholoģiskā kārtība. Mīlestības apliecinājuma vārdus sievietei ir jāsaka vienmēr. Gan no rīta, gan vakarā, gan pirms kāzām, gan visu atlikušo kopdzīvi.

Sievietes mīl ar ausīm
Vīrieši ļoti maldās, ja mēģina būt atturīgi, skarbi un nerunīgi. Tā nav! Ja sievietes ausis alkst pēc maigiem vārdiem – sakiet viņai tos biežāk! Sakiet tos vairāk! Izsakiet tos vienmēr, jebkāda iemesla sakarā!

Nekas mums neizmaksā tik lēti, un netiek novērtēts tik augstu, kā vienkārši maigi vārdi.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!