Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Izveido sevi pats – nenosodi sevi

Nesteidzieties sevi nosodīt, pat tajās reizēs, kad jūs redzat un izprotat savus trūkumus. Apstājieties! Nesteidzieties! Jūs esat tāds, kāds esat, tāpēc sākumā pamēģiniet sevi pieņemt un pārbaudīt sevi.
0_bd001_8fce1fb6_M
Ikviens cilvēks veido sevi pats. Veido sevi tādu, kāds vēlas būt. Nereti atveidojot kādu citu, dažkārt tas tiek darīts piespiedu kārtā, vecāku, draugu vai kādu citu personu ietekmē u.tml.

Nenosodiet sevi! Paskatieties visapkārt – pilnīgi ideāli cilvēki neeksistē. Ikvienā cilvēkā ir neskaitāmi daudz dažādu, nereti neatkārtojamu un individuālu īpatnību. Pasaule, kas ir mums apkārt, sociālā vide, pieprasa no mums zināmu rīcību un darbības, kas atbilstu sabiedrības stereotipiem.

Iemīliet sevi tādu, kāds esat šajā konkrētajā minūtē, laika sprīdī. Iespējams, neapmierinātība ar sevi, mīlestības trūkums pret sevi ir balstīta nepareizā priekšstatā par kaut kādu ideālu personību, par kaut kādu ideālo „es”.
zerkalo
Nesteidzieties sevi pārveidot. Iemīliet sevi!
Saprotiet, ka jūs esat unikāls! Viss labais un sliktais, kas ir jūsos – tas ir jūsu. Un jums pašam ir tiesības noteikt, ko jums sevī būtu nepieciešams izmainīt.

Nesteidzieties sevi pārveidot. Šis process var pārvērsties bezgalīgā un bezjēdzīgā skrējienā pēc iedomātiem ideāliem.

Iemīliet sevi.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!