Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Izveido sevi pats – ieskaties sevī

Vispirms pievērsiet uzmanību tam, kādu jūs redzat apkārtējo pasauli. Kā jūs reaģējat, kāda ir jūsu attieksme pret to, kas notiek jums visapkārt. Vai jūsu reakcija ir pozitīva vai negatīva? Aizdomājieties par savu rīcību!!! Iespējams, jūs pats esat vainojams savās problēmās. Look at yourself

Nav nekādu šaubu par to, ka savu dzīvi mēs veidojam paši. Viss, kas ar mums notiek, ir atkarīgs no mūsu uzvedības, mūsu rīcības, mūsu attieksmes pret apkārtējiem un no mūsu domām.

Vai kašķīgs un skaudīgs cilvēks var būt laimīgs? Vai jums ir interesanti atrasties vienā kompānijā ar skumīgu un garlaicīgu cilvēku?
Jautrs, labvēlīgs un gaišs noskaņojums apkārtējos pievelk kā magnēts. Ikvienam savā draugu un paziņu lokā ir vēlēšanās redzēt atsaucīgu, jautru cilvēku, kura optimisms pāriet pie citiem un uzlādē pārējos ar labu noskaņojumu.

Ikviena mūsu doma pārvēršas par kaut ko materiālu, kas veido mūsu šodienu un nosaka nākotni, veido mūsu emocionālo noskaņojumu, formē mūsu fiziskās veselības stāvokli. Negatīvās emocijas, tādas kā bailes vai skaudība, ļaunums vai skumjas diezin vai ļaus iegūt labus draugus.

Pastāvīgi žēlojoties par savu veselības stāvokli, nav izslēgts, ka beigu beigās jūs tiešām saslimsiet. Ja apkārtējos sāk pārliecināt, ka viss apkārt notiekošais ir slikts, ar laiku tas tiešām būs slikts. Jebkurš jūsu negatīvais apgalvojums ar laiku kļūs par jūsu pārliecību, jūsu problēmu un nelaimju avotu.

No otras puses jūsu domu un rīcības pozitīvais un optimistiskais noskaņojums sniegs ticības lādiņu saviem paša spēkiem par laimīgu nākotni. Pārliecība, pozitīvisms, labvēlība savukārt nostiprina nervu sistēmu un kalpo par laimes priekšnosacījumu.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!