Tālruņa numurs: +371 27812131
E-pasta adrese: sdvoreckij@gmail.com

Notikumi uz treniņiem un konsultācijām

Psiholoģijas grimases. Kad neveiksme dod labumu

Ikvienam indivīdam, kurš spēj domāt, ir labi zināms, ka mūs ik pa laikam viļņveidīgi apmeklē veiksmes un neveiksmes. Vienīgi veiksmju un neveiksmju biežums un kārtība katram cilvēkam ir atšķirīga un individuāla. Vieniem veiksmes un neveiksmes atkārtojas ar apskaužamu regularitāti. Citiem – veiksme liekas pastāvīgs sabiedrotais. Savukārt trešie gandrīz vienmēr atrodas neveiksmju gūstā. Kāpēc gan tā īsti notiek? Kur īsti meklējams mūsu neveiksmju cēlonis? Bet atbilde ir visai vienkārša un parasta – mūsos pašos! Un ja jūs šo cēloni vēl neesat saskatījuši un atraduši, palīdzēt jums var vienīgi psihologs un individuāla saruna ar viņu.

В плену неудачи

Savukārt trešie gandrīz vienmēr atrodas neveiksmju gūstā. Kāpēc gan…?

Neveiksmju gūstā
Reizēm, raugoties uz veiksmīgu cilvēku, mēs sakām, lūk, viņam gan pastāvīgi veicas, bet man…, es tā nopūlos un cenšos, strādāju, sitos, bet nekas neizdodas, kāpēc gan tāda netaisnība? Taču tā nu reiz ir iekārtota mūsu psihe, ka vairumam cilvēku neveiksmes izraisa dvēseles pārdzīvojumus un sāpes, pārliecības trūkumu, šaubas par paša spēkiem un par rītdienu. Bez visa tā atliek vēl nolaist bezspēkā un nevarībā rokas un viss…neveiksme kļūs par jūsu pastāvīgo ikdienas pavadoni.

Citi, izejot cauri dvēseles pārdzīvojumiem un šaubām, tomēr atrod sevī spēkus sākt visu no sākuma un vairumā gadījumu atrod arī savu veiksmi un spēj to sev piesaistīt. Viņi sava vājuma, šaubu un baiļu pārvarēšanas procesā, konsultējoties pie psihologa, sāk saprast, kā neveiksmi pārvērst veiksmē, kā sasniegt panākumus.

Pēc pirmās uzvaras pašiem pār sevi viņi negaidīti apzinās, ka neveiksmes un zaudējumi pieder pie lietas un pieskaitāmi dabīgām mūsu dzīves izpausmēm. Tā ir vienotības un pretējo spēku cīņa, par ko mums tik daudz stāstīts skolā, tā ir dzīves psiholoģija!

Kāds viedais reiz teicis, ka cilvēks, kurš nezina, kas ir neveiksmes un nav gājis cauri zaudējumiem, ir vājš un akls, ar viņu nav iespējams dzīvot kopā – viņš neciena veiksmi un piesauc nelaimi.
Ir arī cita cilvēku kategorija, kam viss šķiras un ar kuriem veiksme iet roku rokā visu dzīvi. Par viņiem – nākamajā šī raksta daļā.


Vēl derīgs pa tematu. Rekomendēju!